Rozwiązujemy Wasze problemy

Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu dobierzemy terapie dostosowaną do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Nowoczesne, sprawdzone rozwiązania oraz kompleksowa opieka zapewnią długotrwały efekt.

Nie podoba mi się mój uśmiech

Na satysfakcje z naszego uśmiechu składa się wiele czynników takich jak prosty zgryz, pełne uzębienie, odpowiedni kolor i wielkość zębów, wygląd dziąseł, a nawet kształt i wielkość warg. Zarówno ustalenie dokładnej przyczyny jak i walka z powstałym dyskomfortem może okazać się wyzwaniem.
Nie martw się, nie jesteś sam ze swoim problemem. Nasz zespół chętnie Ci pomoże zarówno zdiagnozować problem, jak również uzyskać piękny i satysfakcjonujący uśmiech.

Dowiedz się więcej

O protetyce słów kilka.

Czym jest leczenie protetyczne? Celem leczenia protetycznego jest przywrócenie prawidłowej funkcji oraz wyglądu układu stomatognatycznego. Leczenie protetyczne polega na odtworzeniu utraconych tkanek zębów oraz odbudowie otaczających je tkanek miękkich. Jakie korzyści możemy odnieść z leczenia protetycznego?...

czytaj więcej

Piękny uśmiech- czyli twój najlepszy przyjaciel.

Jest z nami od najmłodszych lat. Czy wiesz, że pierwszy świadomy uśmiech pojawia się już nawet w 2 miesiącu życia? Jest on reakcją na to co dla dziecka najważniejsze, czyli bliskość rodziców, ich ciepło oraz troska. Od tego momentu uśmiech towarzyszy nam podczas całego życia we wszystkich radosnych chwilach....

czytaj więcej
Mam przebarwione zęby. Nie podoba mi się kolor moich zębów.

Wybielanie jest podstawową metodą poprawy estetyki uśmiechu. Polega na "rozpuszczeniu" barwników które w ciągu lat dostały się do naszych zębów.
Najlepsze rezultaty daje metoda nakładkowa. Pacjent otrzymuję specjalnie przygotowane szyny, które wraz z płynem do wybielania nakłada na noc na zęby.
Aby wybielanie było bezpieczne zęby nie mogą mieć ubytków. Dlatego przed rozpoczęciem wybielania zawsze trzeba przeprowadzić kontrole zdrowia jamy ustnej.

Mam krzywe zęby

Korekta ustawienia zębów to zadania dla ortodonty.
Wielu osobom leczenie ortodontyczne kojarzy się jedynie z poprawą estetyki uśmiechu. Prawdą jest, że niesamowicie wpływa ono na poprawę wyglądu, natomiast nie jest to jego główny cel. Konsekwencji nieleczonych wad zgryzu może być wiele i często nie łączymy ich z problemem ortodontycznym.
Obecnie dostępne jest bardzo wiele rodzajów aparatów ortodontycznych. Warto mieć świadomość, że nie każda metoda jest odpowiednia do leczenia danej wady zgryzu, dlatego tak ważna jest konsultacja z ortodontą.

Dowiedz się więcej

Ortodoncja - co warto wiedzieć

Czym  jest leczenie ortodontyczne?

czytaj więcej
Nie podoba mi się kształt moich zębówNie chcę metalowego aparatuBrakuje mi zębaDowiedz się więcej

Implanty, co warto wiedzieć?

Co to jest implant? Do czego służy? Jak wygląda zabieg?

czytaj więcej
Boli mnie ząbDowiedz się więcej

Endodoncja czyli potocznie leczenie kanałowe.

Co to jest leczenie kanałowe? Dlaczego doszło do konieczności leczenia endodontycznego?

czytaj więcej

Stomatologia zachowawcza- czym jest i dlaczego jest tak ważna?

Czym jest stomatologia zachowawcza? Co to jest próchnica i jak z nią walczyć?

czytaj więcej
Mam nadwrażliwe zębyBoję się dentystyChcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń! 690 312 720

Kontakt

Centrum Medyczne Smile and Care
ul. Cybernetyki 6a BU2
e-mail: pomoc@smileandcare.pl
02-677 Warszawa
NIP 5213934858
Regon 38953469700014

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 09:00-20:00
Wtorek: 09:00-20:00
Środa: 09:00-20:00
Czwartek: 09:00-20:00
Piątek: 09:00-20:00
Sobota: 09:00-14:00