Jak przygotować się do wizyty w klinice stomatologicznej?

Wiemy, że w dzisiejszym pędzie pewne szczegóły mogą nam umknąć. Dlatego stworzyliśmy listę czynności, o których nie powinieneś zapominać zanim nas odwiedzisz.

01.

Przygotuj dokumenty tożsamości

Na pierwszej wizycie zawsze wypełniamy szczegółowy wywiad oraz zakładamy kartę pacjenta. Będą nam potrzebne takie dane jak telefon kontaktowy, adres zamieszkania oraz PESEL.

02.

Zrób listę leków oraz chorób przewlekłych

Wiedza na temat przyjmowanych przez Ciebie leków oraz Twojego stanu zdrowia jest niezbędna aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo.

03.

Zażyj wszystkie leki, które na codzień przyjmujesz

Nie odstawiaj samemu leków przepisanych przez innych specjalistów. Jeśli zabieg wymaga modyfikacji terapii, powiadomimy Cie o tym.

04.

Zjedz coś przed wizytą

Większość zabiegów w gabinecie stomatologicznym wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Zdecydowanie lepiej znosimy je nie będąc głodnym, dodatkowo wskazane jest odczekanie z kolejnym posiłkiem, aż znieczulenie minie.

05.

Przygotuj dokumentacje medyczną

Jeśli chcesz abyśmy kontynuowali leczenie rozpoczęte w innej placówce, dokumentacja medyczna pomoże nam w zrozumieniu Twojego problemu. Dodatkowo jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy był wykonywany u Ciebie pantomogram, weź go, unikniemy powtórnego wykonywania.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń! 690 312 720

najnowsze wpisy w bazie wiedzy

Piękny uśmiech- czyli twój najlepszy przyjaciel.

Jest z nami od najmłodszych lat. Czy wiesz, że pierwszy świadomy uśmiech pojawia się już nawet w 2 miesiącu życia?  Jest on reakcją na to co dla dziecka najważniejsze, czyli bliskość rodziców, ich ciepło oraz troska. Od tego momentu uśmiech towarzyszy nam podczas całego życia we wszystkich radosnych chwilach. Jest on z nami zarówno w…

czytaj więcej

Ortodoncja – co warto wiedzieć?

Czym  jest leczenie ortodontyczne? Leczenie ortodontyczne polega na profilaktyce oraz leczeniu wad zgryzu poprzez zmianę ustawienia zębów, co powoduje nie tylko korzystny efekt estetyczny, ale również poprawę funkcji. Może być też wykonywane aby poprawić warunki do wprowadzenia implantu zębowego lub do leczenia protetycznego. Należy pamiętać, że leczenie ortodontyczne można przeprowadzić zarówno u dzieci, jak i…

czytaj więcej

Kontakt

Centrum Medyczne Smile and Care
ul. Cybernetyki 6a BU2
e-mail: pomoc@smileandcare.pl
02-677 Warszawa
NIP 5213934858
Regon 38953469700014

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 09:00-20:00
Wtorek: 09:00-20:00
Środa: 09:00-20:00
Czwartek: 09:00-20:00
Piątek: 09:00-20:00
Sobota: 09:00-14:00