Naszą największą radością jest uśmiech na twarzy pacjentów, którym pomagamy.

Wierzymy, że każdy nasz pacjent zasługuje na najlepszą opiekę - od momentu umówienia wizyty do zakończenia leczenia. Indywidualne podejście pozwala na dobranie najlepszej terapii, dostosowanej do potrzeb oraz oczekiwań.
Nie wahaj się, zadawaj pytania, na wszystkie chętnie odpowiemy!

Kamil Kikowicz

lekarz dentysta
właściciel Smile and Care
kompleskowe leczenie stomatologiczne

czytaj więcej

Ukończyłem Warszawski Uniwersytet medyczny w roku 2015 na wydziale lekarsko dentystycznym. Od początku pracy zajmuję się implantologią oraz protetyką z nastawieniem na kompleksową opiekę nad pacjentem. Pierwsze szkolenia z tych dziedzin, wykraczające poza edukacje uniwersytecką odbywałem już na studiach. Dodatkowo prowadziłem badania dotyczące implantów stomatologicznych oraz biologi kości. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe poszukiwanie najlepszych rozwiązań pozwala mi na określenie protokołów, stanowiących fundament do indywidualnej opieki nad pacjentem. Zapoznanie się z oczekiwaniami oraz potrzebami pacjenta, pozwala nam wspólnie określić cel terapii. Uważam, że jednym z kluczowych czynników powodzenia terapii jest wzajemne zrozumienie, oraz czynny udział Pacjenta. W codziennej praktyce zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią, protetyką oraz zabiegami pod mikroskopem. Precyzję zabiegową osiągam dzięki pracy w powiększeniu. Zabiegi z użyciem mikroskopu przeprowadzam od 4 roku studiów. Od 2021 roku prowadzę gabinet Smile and Care w Warszawie, gdzie pomagamy pacjenta wymagającym pełnej rehabilitacji. Każde leczenie zaczynamy od dokładnego planu łącząc protokoły cyfrowe oraz analogowe, wspomagające nas w diagnostyce oraz leczeniu.

Agata Płusa

lekarz dentysta
ortodoncja

czytaj więcej

Anahit Lewandowska

lekarz dentysta
leczenie zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych
protetyka

czytaj więcej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie doktorantka w Katedrze Protetyki Stomatologicznej. Autorka wielu prac naukowych wyróżnionych na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach stomatologicznych. W pracy klinicznej wyróżnia się holistycznym podejściem do leczenia pacjentów opartym o dokładną diagnostykę i indywidualnie dobrane potrzeby lecznicze. Swoją empatią i uśmiechem uspokaja nawet najbardziej zestresowanych pacjentów.

Joanna Petrenko

lekarz dentysta
leczenie pod mikroskopem
protetyka

czytaj więcej

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w pracy jako lekarz stomatolog. Oferuję leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej i protetyki. W ramach pierwszej pomocy usuwam zęby i przyjmuję dzieci. Wykonuję odbudowy zniszczonych zębów, przywracając im nie tylko funkcję ale kształt oraz kolor dążąc do nadania im jak najbardziej naturalnego wyglądu. Przeprowadzam leczenie kanałowe pierwotne i wtórne, usuwam złamane narzędzia. W zakresie protetyki odbudowuję zęby za pomocą koron, ,mostów i licówek. Zachęcam do kompleksowego leczenia i systematycznego dbania o zdrowy uśmiech. Dzięki możliwości współpracy ze specjalistami w zakresie implantologii, chirurgii, periodontologii czy leczenia stawu skroniowo-żuchwowego, mam możliwość pomóc moim Pacjentom w pełnym zakresie ich potrzeb. Pracując w nowoczesnej klinice do dyspozycji mam najwyższej jakości sprzęt do diagnostyki (pantomografia,tomografia, cefalometria, radiowizjografia) i leczenia Do endodoncji zawsze używam mikroskopu pozostałe zabiegi wykonuję w lupach. Obecnie praca stomatologa w powiększeniu nabiera nowego wymiaru i jakości. Tytuł lekarza dentysty uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie a staż podyplomowy odbyłam w tamtejszym Instytucie Stomatologii. Podnoszę swoje klasyfikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Zawsze staram się leczyć tak jak sama chciałabym być leczona. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób odczuwa strach przed bólem w gabinecie stomatologicznym, dla mnie ważnym celem jest leczenie bezbolesne. Uśmiech i zadowolenie każdego pacjenta daje mi największą satysfakcję z wykonywanej pracy.

Kinga Cebula

higienistka stomatologiczna

czytaj więcej

Jesteś stomatologiem, ortodontą, anestezjologiem, protetykiem lub higienistką stomatologiczną?
Chciałbyś do nas dołączyć?
Prześlij CV na
praca@smileandcare.pl

Centrum medyczne Smile & Care

Nasze gabinety zostały stworzone z myślą o zachowaniu komfortu oraz bezpieczeństwa.

Kontakt

Centrum Medyczne Smile and Care
ul. Cybernetyki 6a BU2
e-mail: pomoc@smileandcare.pl
02-677 Warszawa
NIP 5213934858
Regon 38953469700014

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 09:00-20:00
Wtorek: 09:00-20:00
Środa: 09:00-20:00
Czwartek: 09:00-20:00
Piątek: 09:00-20:00
Sobota: 09:00-14:00